top of page
Agonist logo 2.png

Saç Bakım Ürünleri

AGONİST ŞAMPUAN

Saç Arındırma ve Detoks Şampuanı

  • Facebook Sosyal Simge
İçerisindeki 5 bitki ekstresi, 9 aminoasit, 3 protein, 3 bitkisel yağ, çeşitli vitamin ve  mineraller ile saç derisine bakım sağlar, saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur.  
Saç tellerini ve saç derisini çevresel  kirleticiler ve  ölü hücrelerden arındırır. Saçın yağını ve nemini dengeleyerek kepek oluşumunu azaltmaya destek olur. Günlük bakım şampuanıdır. Kadın ve erkek kullanabilir. Saçı kurutmaz. Krem kullanımı gerektirmez.
AGONİST
SOLÜSYON

Saç Onarım Yeniden

Yapılandırma Solüsyonu

  • Facebook Sosyal Simge
Erkeklerde saçlı ve saçsız deride epidermal hücreleri esansiyel mikro besinler ile doyurmaya yardımcı olur. Hormonal değişikliklerin neden olduğu saç kayıplarının azaltılmasına destek verebilir ve saç dökülmelerine karşı koruyabilir.  Saçın yeniden yapılanmasını ve sağlıklı büyümesini teşvik eder.
AGONİST
YAĞ

Saç Bakım Yağı Kompleksi

  • Facebook Sosyal Simge
Saçların doğal yoldan sağlığı için, 25 farklı bitkinin yağlarından geln esansiyel yağ asitleri ve çok daha fazlası...
Boya, perma, fön gibi nedenler ile zayıflamış saçlara bakım yapar. Canlı, parlak,  yumuşak, kolay şekillenebilen, güçlü  saçlar oluşturur. Dış etkenler ile zayıflamış, kurumuş, parlaklığını yitirmiş, yıpranmış ve kolay  kırılan saçların onarılmasına katkıda bulunur. Saçın yağını nemini dengeleyerek kepeklenmeyi azaltır.  
AGONİST
BALSAM

Saç Onarım 

Yeniden Yapılandırma Balsamı

  • Facebook Sosyal Simge
Özellikle bayanlarda, zayıf-ince telli, kırık, yıpranmış ve işlem görmüş saçların ve folikül hücrelerinin beslenmesini, onarımını ve yenilenmesini destekler. Canlı, parlak  yumuşak  ve  kolay şekillenebilen saçlar oluşturur.  Folikül döngüsünü destekleyerek saçların dökülmesini önler. Boyalı, boyasız, kuru ve yağlı her saç tipinde kullanılır. Uygulama sonrası durulama zorunluluğu yoktur. 
bottom of page