Saç Bakım Ürünleri

İçerisindeki 5 bitki ekstresi, 9 aminoasit, 3 protein, 3 bitkisel yağ, çeşitli vitamin ve  mineraller ile saç derisine bakım sağlar, saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur.  
Saç tellerini ve saç derisini çevresel  kirleticiler ve  ölü hücrelerden arındırır. Saçın yağını ve nemini dengeleyerek kepek oluşumunu azaltmaya destek olur. Günlük bakım şampuanıdır. Kadın ve erkek kullanabilir. Saçı kurutmaz. Krem kullanımı gerektirmez.
Erkeklerde saçlı ve saçsız deride epidermal hücreleri esansiyel mikro besinler ile doyurmaya yardımcı olur. Hormonal değişikliklerin neden olduğu saç kayıplarının azaltılmasına destek verebilir ve saç dökülmelerine karşı koruyabilir.  Saçın yeniden yapılanmasını ve sağlıklı büyümesini teşvik eder.
Saçların doğal yoldan sağlığı için, 25 farklı bitkinin yağlarından geln esansiyel yağ asitleri ve çok daha fazlası...
Boya, perma, fön gibi nedenler ile zayıflamış saçlara bakım yapar. Canlı, parlak,  yumuşak, kolay şekillenebilen, güçlü  saçlar oluşturur. Dış etkenler ile zayıflamış, kurumuş, parlaklığını yitirmiş, yıpranmış ve kolay  kırılan saçların onarılmasına katkıda bulunur. Saçın yağını nemini dengeleyerek kepeklenmeyi azaltır.  
Özellikle bayanlarda, zayıf-ince telli, kırık, yıpranmış ve işlem görmüş saçların ve folikül hücrelerinin beslenmesini, onarımını ve yenilenmesini destekler. Canlı, parlak  yumuşak  ve  kolay şekillenebilen saçlar oluşturur.  Folikül döngüsünü destekleyerek saçların dökülmesini önler. Boyalı, boyasız, kuru ve yağlı her saç tipinde kullanılır. Uygulama sonrası durulama zorunluluğu yoktur. 

Long-Age Health 2018